Nawigacja

 • ŚWIĘTO SZKOŁY

 • 11.11. DO HYMNU

 • REALIZUJEMY PROJEKT


  Projekcja odbyła się 22 października. Uczniowie klasy 8 oglądali film od godziny 12.00 na lekcji języka polskiego i godzinie wychowawczej.

  Projekcja filmu pt.  "Nie zabierajcie Matki" odbyła się 16 listopada w klasie siódmej.

   

 • ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

  Msza św. z okazji inauguracji roku szkolnego o godz. 8.00

  Serdecznie zapraszamy do szkoły
  na godz. 9.00.

  Uczniów klas I-III na halę sportową, natomiast uczniów klas IV-VIII do sal lekcyjnych.

  Pamiętamy o maseczkach!

   

   

 • BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE

 • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

  Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie.

       W imieniu pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 i swoim własnym dziękuję Państwu i Wam, Drodzy Uczniowie, za całoroczną współpracę. Był to czas dużej próby dla nas wszystkich. Nabyliśmy nowe umiejętności, usprawniliśmy komunikację poprzez korzystanie ze wszystkich dostępnych form kontaktu oraz staraliśmy się wspierać podczas niełatwej nauki zdalnej. Dziękuję za pomoc, cenne wskazówki, które usprawniły naszą wzajemną naukę i pracę.
        Życzę na czas wakacji wspaniałego odpoczynku, cudownych chwil w gronie rodziny, przyjaciół, kolegów,  a naszym Absolwentom powodzenia i dalszej edukacji w wymarzonej szkole. Dopóki to możliwe,  spędzajcie jak najwięcej czasu w bezpośrednim kontakcie z innymi ludźmi. 
        Was,  Kochane Dzieci i Droga Młodzieży,  proszę, abyście pamiętali o bezpieczeństwie zarówno w "SIECI", jak i podczas codziennego korzystania z uroków życia.
        Z okazji zakończenie roku szkolnego 2020/2021 zapraszamy na mszę św.o godz. 8.15, a następnie do szkoły. Uczniów klasy VII i VIII oraz rodziców absolwentów zapraszamy na halę sportową, natomiast pozostałych uczniów do swoich klas. 
                     Życzę wspaniałych, bezpiecznych i udanych wakacji.
                              Serdecznie pozdrawiam i życzę zdrowia.

                                                Małgorzata Kubera

 • INFORMACJA

  Sytuacja epidemiczna na tyle się poprawia, że w reżimie sanitarnym i przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa wracamy do normalnej pracy szkół.

 • INFORMACJA

  Od 4 maja br. do szkoły wracają wszystkie dzieci z klas I-III szkół podstawowych, a w kolejnych tygodniach stopniowo starsi uczniowie. Od 31 maja br. szkoły i placówki oświatowe będą funkcjonowały w trybie stacjonarnym.

 • INFORMACJA

  Nauka zdalna klas I-III w 5 województwach

  Od poniedziałku, 26 kwietnia uczniowie klas I-III, ale też z pozostałych klas z województw: śląskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, łódzkiego i opolskiego, będą uczyć się zdalnie.

 • INFORMACJA

  Uprzejmie informujemy, że od poniedziałku 19 kwietnia 2021 roku wszystkie dzieci wracają do przedszkoli i żłobków.

  Serdecznie zapraszamy do  naszego Przedszkola nr 12.

 • INFORMACJA

  Z uwagi na nadal utrzymujący się wysoki poziom zachorowalności w kraju i konieczność zahamowania pandemii niezbędne jest przedłużenie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych.

 • ŻYCZENIA

  WESOŁEGO ALLELUJA!

 • INFORMACJA

  Rozporządzenie dotyczące organizacji pracy placówki w trakcie nauki zdalnej obowiązujące od 29.03.2021 do 11.04.2021.

 • COVID - OBOSTRZENIA

  Od 27 marca 2021 r. zmiany w zasadach bezpieczeństwa!

 • GRATULACJE!

  Gratulujemy uczniowi kl.VIII Kacprowi Mrózkowi zdobycia tytułu laureata Wojewódzkiego Konkursu z języka angielskiego.

 • INFORMACJA

  Rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastycznego "POMNIK JANUSZA KORCZAKA"

 • INFORMACJA

  Szanowni Rodzice.

  W związku z wystąpieniem na terenie przedszkola przypadków zakażeń koronawirusem, w ramach nadzoru epidemiologicznego, prosimy rodziców o monitorowanie stanu zdrowia dzieci i mierzenie temperatury ciała dwa razy dziennie tj. rano i wieczorem oraz o przyprowadzanie do przedszkola dzieci zdrowych bez objawów sugerujących infekcję dróg oddechowych. W przypadku pojawienia się objawów chorobowych takich jak:  gorączka, duszność, ból głowy, utrata węchu, smaku   należy skontaktować się z lekarzem rodzinnym. W celu ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się zarażenia COVID-19 bardzo prosimy rodziców o informowanie przedszkola o ewentualnych zachorowaniach wśród dzieci i nałożonej izolacji domowej lub kwarantannie.

  W porozumieniu z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Żywcu  ustalono, że dzieci/personel  nie mający bezpośredniego kontaktu z osobą zakażoną  zostaną objęci nadzorem epidemiologicznym.

  Nadzór epidemiologiczny  stosuje się w takiej sytuacji, gdy nie było bezpośredniego kontaktu z zakażonym lub chorym na COVID 19,  ale na wszelki wypadek sprawdza się stan zdrowia tej osoby. Polega on na tzw. samoobserwacji zdrowia przez okres 10 dni od przypuszczalnego ostatniego  dnia kontaktu.

  Zaleca się także aby dzieci objęte nadzorem epidemiologicznym unikały niepotrzebnych kontaktów społecznych w szczególności z osobami starszymi i o obniżonej odporności.

  Bardzo prosimy rodziców o przestrzeganie procedur obowiązujących w przedszkolu, dotyczących zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19.

 • INFORMACJA

  Nowe zmiany obowiązujące

  od 22 marca do 11 kwietnia

  Z uwagi na wysoki wzrost zachorowalności w kraju, od 22 marca do 11 kwietnia, naukę w trybie zdalnym będą realizowali uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych dla dzieci i młodzieży w całym kraju.

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 6 Przedszkole Nr 12 im. J. Korczaka w Żywcu
  ul. Moszczanicka 26, 34-300 Żywiec
 • 33 865 21 97

Galeria zdjęć