• BEZPIECZNI W DRODZE DO SZKOŁY

Spotkanie Uczniów klasy I z Panią Policjantką z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu - "Bezpieczni w drodze do szkoły".

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/ 2024 odbędzie się 4 wrześna o godzinie 8.15.

W związku z rozbudową placówki nie będzie uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego na hali sportowej. Uczniowie spotykają się z wychowawcami w swoich klasach według porządku:

Klasa 1 w sali przedszkolnej

Klasa 2 na stołówce

Klasa 3 w sali ubiegłorocznej klasy 8

Klasy od 4 do 7 w swoich salach bez zmian.

Za utrudnienia przepraszamy.

• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

23 czerwca 2023 ro godzinie 9.15 odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 na hali sportowej.

Msza Św. w kościele o godzinie 8.15.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

• BEZPIECZNE WAKACJE 2023

• POZNAJ POLSKĘ

Szkoła otrzymała dofinansowanie do trzech wycieczek w ramach Programu "Poznaj Polskę".

POZNAJ_POLSKE_

HARMONOGRAM_WYCIECZEK

OPIS ZREALIZOWANEGO ZADANIA

Wycieczka rozpoczęła się od zwiedzania ZOO i Afrykarium. Przez kilka godzin przewodnik oprowadzał uczniów po największym w Polsce ogrodzie zoologicznym. W Hydropolis grupa odkrywała procesy, w których bierze udział woda — od funkcji pełnionych w ciele człowieka, po prądy oceaniczne, które kształtują klimat na Ziemi.

W Muzeum UW uczniowie oglądali zbiory w przeważającej mierze są poświęcone szeroko pojętym dziejom uczelni — począwszy od XV wieku do chwili obecnej.

Przewodnik pokazał grupie Wrocław - wyjątkowe miasto 12 wysp i 112 mostów, zobaczyli m.in. Ostrów Tumski, Rynek, Stare Miasto i Hale Stulecia.

SADZIMY DRZEWA I KRZEWY

• ROCZNICA CHRZTU POLSKI

• WESOŁEGO ALLELUJA

Życzymy, aby Święta Wielkiej Nocy wniosły do Waszych serc wiosenną radość, szczęście, pogodę ducha, spokój, ciepło
    i nadzieję.

Dyrektor wraz z nauczycielami, pracownikami, dziećmi i rodzicami
    Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1
    w Żywcu

• PGE TURNIEJ MASZYN WIATROWYCH

• POWITANIE WIOSNY

DZIEŃ BEZ PLECAKA

• BIEG WILCZYM TROPEM

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w BIEGU TROPEM WILCZYM - PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - XI EDYCJA 2023

• REKRUTACJA

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 im. Janusza Korczaka w Żywcu informuje o rekrutacji do Przedszkola nr 12 oraz klasy I Szkoły Podstawowej nr 6.

Pliki do pobrania w zakładce

• ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Boże Narodzenie 2022

Świąt wypełnionych radością i miłością,

niosących spokój i odpoczynek.

Szczęśliwego, Nowego 2023 Roku

spełniającego wszelkie marzenia,

pełnego optymizmu, wiary,

szczęścia i powodzenia

życzą

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Pracownicy,Uczniowie, Przedszkolaki i RodziceZespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1  im. Janusza Korczaka w Żywcu

• SZKOLNA WIGILIA

• ANIOŁY-KONKURS SZKOLNY

• SMUTNA WIADOMOŚĆ

"Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.

(...)jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić...

(...)jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,

że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić"

Ks. J. Twardowski

Z wielkim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Izabelli Strońskiej, naszej serdecznej Koleżanki, wspaniałej Nauczycielki i Wychowawczyni.

Izabella przeżyła swe życie w najpiękniejszy z możliwych  sposobów. Swym charakterem, skromnością, pogodą ducha, otwartością i życzliwością wobec drugiego człowieka oraz kreatywnością zarażała wszystkich wokoło. Pokazywała nam, co jest w życiu ważne i istotne. Kochała pracę, a dobro dziecka było dla niej zawsze najważniejsze. Spełniała się w pracy nauczycielskiej, która była jej pasją, ukazując swoje umiejętności i zainteresowania, takie jak: szycie stroi dla dzieci, szydełkowanie i robienie na drutach.

Żegnamy Cię jako naszą serdeczną koleżankę i przyjaciółkę, z którą przepracowałyśmy kilka pięknych lat. Swoim niezwykłym poczuciem humoru i doświadczeniem umiałaś załagodzić trudne sytuacje.

Z głębi naszych serc dziękujemy Ci za wszystko, co od Ciebie otrzymałyśmy! Na zawsze zostaniesz w naszych sercach, ponieważ jak mówił Ksiądz Jan Twardowski: „Można odejść na zawsze, by stale być blisko”.

Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy, Uczniowie oraz Przedszkolaki Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 im. Janusza Korczaka w Żywcu

• 11.11 DO HYMNU