• INFORMACJA!

Ogólne warunki ubezpieczenia
    PZU EDUKACJA
    obowiązujące
    od 01.09.2022 r. do 31.08.2023 r.

• NARODOWE CZYTANIE

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

1 września 2022 roku o godz. 9.15 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/2023 na hali sportowej.
    Msza Św. w kościele o godzinie 8.15.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

• INFORMACJA

Zebranie Rodziców Dzieci Przedszkolnych odbędzie się w dniu 31.08.2022 roku
    o godzinie 16.30 w budynku Przedszkola.

Serdecznie zapraszamy.

DYREKCJA, PRACOWNICY, DZIECI
    I UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO NR 1 SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ WSZYSTKICH DOROSŁYCH WRAZ Z DZIEĆMI NA UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA ORDERU UŚMIECHU PAŃSTWU BOGUSŁAWIE
    I BOGUSŁAWOWI CHOCZYŃSKIM-
    FUNDATOROM HALI SPORTOWEJ I SAL LEKCYJNYCH, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ
    06 SIERPNIA 2022 R. O GODZ. 20.00
    W ŻYWIECKIM AMFITEATRZE

• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

24 czerwca 2022 r. o godzinie 9.15 odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 na hali sportowej.
    Msza Św. w kościele o godzinie 8.15.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

• WSPANIAŁA INFORMACJA

W dniu 10 maja 2022 r. w Teatrze Kamienica w Warszawie odbyła się
    Uroczysta Ogólnopolska Gala Uczelni Korczaka, podczas której rozdano Nagrody im. Janusza Korczaka.
    Miło nam poinformować, że wśród Wspaniałych Nominowanych Osobistości
    z całej Polski była również nasza
    Pani Dyrektor Małgorzata Kubera.

Cieszymy się bardzo i serdecznie Gratulujemy Pani Dyrektor.

• ŻYCZENIA

Niech radosne Alleluja będzie dla Państwa ostoją zwycięskiej miłości i niezłomnej wiary. Niech pogoda ducha towarzyszy w trudzie każdego dnia, a radość serca w czasie zasłużonego odpoczynku.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy życzenia:

Dyrektor wraz z nauczycielami, pracownikami, dziećmi i rodzicami
    Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1

w Żywcu

• ŚWIETO CHRZTU POLSKI

• REKRUTACJA

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 im. Janusza Korczaka w Żywcu informuje o rekrutacji do Przedszkola nr 12 oraz klasy I Szkoły Podstawowej nr 6.

w zakładce DLA RODZICÓW

• ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

„...Przeżywamy w tej chwili okres Bożego Narodzenia,
        w którym chrześcijanie całego świata gromadzą się przy Dzieciątku.
    [...] Janusz Korczak jest chyba jednym z najserdeczniejszych mędrców,
                                                                    którzy pokłonili się Dziecku”

/Ks. Jan Twardowski/

Boże Narodzenie 2021

Świąt wypełnionych radością i miłością,

niosących spokój i odpoczynek.

Szczęśliwego, Nowego 2022 Roku

spełniającego wszelkie marzenia,

pełnego optymizmu, wiary,

szczęścia i powodzenia

życzą

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Pracownicy,
    Uczniowie, Przedszkolaki i Rodzice
    Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1
    im. Janusza Korczaka w Żywcu

• ŚWIĘTO SZKOŁY

• 11.11. DO HYMNU

• REALIZUJEMY PROJEKT

Projekcja odbyła się 22 października. Uczniowie klasy 8 oglądali film od godziny 12.00 na lekcji języka polskiego i godzinie wychowawczej.

Projekcja filmu pt.  "Nie zabierajcie Matki" odbyła się 16 listopada w klasie siódmej.

• ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Msza św. z okazji inauguracji roku szkolnego o godz. 8.00

Serdecznie zapraszamy do szkoły
    na godz. 9.00.

Uczniów klas I-III na halę sportową, natomiast uczniów klas IV-VIII do sal lekcyjnych.

Pamiętamy o maseczkach!

• BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE

• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie.

W imieniu pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 i swoim własnym dziękuję Państwu i Wam, Drodzy Uczniowie, za całoroczną współpracę. Był to czas dużej próby dla nas wszystkich. Nabyliśmy nowe umiejętności, usprawniliśmy komunikację poprzez korzystanie ze wszystkich dostępnych form kontaktu oraz staraliśmy się wspierać podczas niełatwej nauki zdalnej. Dziękuję za pomoc, cenne wskazówki, które usprawniły naszą wzajemną naukę i pracę.
          Życzę na czas wakacji wspaniałego odpoczynku, cudownych chwil w gronie rodziny, przyjaciół, kolegów,  a naszym Absolwentom powodzenia i dalszej edukacji w wymarzonej szkole. Dopóki to możliwe,  spędzajcie jak najwięcej czasu w bezpośrednim kontakcie z innymi ludźmi.
          Was,  Kochane Dzieci i Droga Młodzieży,  proszę, abyście pamiętali o bezpieczeństwie zarówno w "SIECI", jak i podczas codziennego korzystania z uroków życia.
          Z okazji zakończenie roku szkolnego 2020/2021 zapraszamy na mszę św.o godz. 8.15, a następnie do szkoły. Uczniów klasy VII i VIII oraz rodziców absolwentów zapraszamy na halę sportową, natomiast pozostałych uczniów do swoich klas.
                       Życzę wspaniałych, bezpiecznych i udanych wakacji.
                                Serdecznie pozdrawiam i życzę zdrowia.

Małgorzata Kubera

• INFORMACJA

Sytuacja epidemiczna na tyle się poprawia, że w reżimie sanitarnym i przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa wracamy do normalnej pracy szkół.