Nawigacja

O szkole

Sport

 

 OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 

         W dniu 28.02.2020 roku w Szkole Podstawowej w Gilowicach odbyły się eliminacje powiatowe do rejonowych Igrzysk Młodzieży szkolnej w tenisie stołowym. Reprezentacja chłopców w składzie:

 1. Maksymilian Rus
 2. Konrad Lach
 3. Bartłomiej Wiewióra

zajęła I miejsce kwalifikując się do zawodów rejonowych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów

      W dniu 20.02.2020 roku odbyły się eliminacje miejskie do powiatowych Igrzysk Młodzieży szkolnej w piłce siatkowej. Naszą szkołę reprezentowali:

 1. Kacper Kuś
 2. Konrad Lach
 3. Bartłomiej Wiewióra
 4. Filip Legierski
 5. Maksymilian Rus
 6. Jan Kudzia
 7. Karol Kumorek

Chłopaki zajęli II miejsce kwalifikując się do zawodów powiatowych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów        W dniu 19.02.2020 roku w Szkole Podstawowej nr 9 w Żywcu odbyły się eliminacje miejskie do powiatowych Igrzysk Dzieci szkolnych w mini piłce siatkowej. Naszą szkołę reprezentowali:

Drużyna dziewcząt:

 1. Paulina Piecuch
 2. Natalia Aleksiejuk
 3. Maja Barabasz
 4. Julia Sternal
 5. Zuzanna Habdas
 6. Martyna Stanisz
 7. Aleksandra Furtak
 8. Weronika Siwek

 

Drużyna chłopców:

 1. Dawid Waligóra
 2. Sebastian Micherda
 3. Piotr Tomaszek
 4. Marek Maultz
 5. Kacper Zoń
 6. Konrad Adamski
 7. Kacper Bąk
 8. Karol Lawrentif
 9. Tobiasz Frymarkiewicz

        Nasi uczniowie walczyli sportowo ze szkołami z całego Żywca. Drużyna dziewcząt zajęła IV miejsce, drużyna chłopców natomiast I miejsce kwalifikując się do  zawodów powiatowych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów       W dniu 07.02.2020 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Żywcu-Oczkowie odbyły się eliminacje miejskie do powiatowych Igrzysk Młodzieży szkolnej w piłce ręcznej chłopców. Reprezentacja chłopców w składzie:

 1. Kacper Kuś
 2. Konrad Lach
 3. Bartłomiej Wiewióra
 4. Filip Legierski
 5. Maksymilian Rus
 6. Jan Kudzia
 7. Karol Kumorek
 8. Piotr Pryszcz

zajęła III miejsce rywalizując ze szkołami z całego Żywca.

Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów

        W dniu 05.02.2020 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Żywcu-Oczkowie odbyły się eliminacje miejskie do powiatowych Igrzysk Dzieci szkolnych w mini piłce ręcznej. Naszą szkołę reprezentowali:

 1. Dawid Waligóra
 2. Sebastian Micherda
 3. Igor Harasiuk
 4. Marek Maultz
 5. Kacper Zoń
 6. Konrad Adamski
 7. Bartłomiej Skrzyp
 8. Karol Lawrentif

Chłopaki zajęli II miejsce kwalifikując się do zawodów powiatowych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów

       W dniu 21.11.2019 roku na sali MOSiR w Żywcu odbyły się eliminacje miejskie do powiatowych Igrzysk Młodzieży szkolnej w tenisie stołowym. Reprezentacja chłopców w składzie:

1. Maksymilian Rus, Konrad Lach,  Bartłomiej Wiewióra zajęła I miejsce kwalifikując się do zawodów powiatowych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów W dniu 17.10.2019 r. odbyły się Igrzyska Dzieci w piłkę nożną. W zawodach brali udział:

 1. Dawid Waligóra       kl. VI
 2. Igor Harasiuk        kl. VI
 3. Sebastian Micherda  kl. VI
 4. Piotr Tomaszek       kl. VI
 5. Kacper Zoń           kl. V
 6. Bartłomiej Skrzyp    kl. V

zajmując IV miejsce w zawodach na szczeblu miejski.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych J

           W dniu 16.10.2019 r. odbyły się Igrzyska Młodzieży w piłkę nożną. Szkołę reprezentowali:

 1. Filip Legierski        kl. VIII
 2. Konrad Lach          kl. VIII
 3. Bartłomiej Wiewióra  kl. VIII
 4. Kacper Kuś            kl. VIII
 5. Bartłomiej Cwajna    kl. VII
 6. Jakub Gardaś         kl. VII

        Chłopaki zajęli I miejsce w zawodach na szczeblu miejskim, tym samym awansując na zawody na szczeblu powiatowym.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych J

      W dniu 24.09.2019r. odbyły się Igrzyska Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach brały udział:

 1. Maja Barabasz      kl. VI
 2. Paulina Piecuch       kl. VI
 3. Natalia Aleksiejuk   kl. VI
 4. Magdalena Libionka  kl. VI
 5. Zuzanna Habdas     kl. V
 6. Alicja Suchońska     kl. V

Dziewczęta zajęły II miejsce na szczeblu miejskim i VIII miejsce na szczeblu powiatowym.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych J

        W dniu 19.09.2019 r. reprezentacja szkoły w Igrzyskach Dzieci w szachach drużynowych w    składzie:

 1. Paweł Stasica         kl. III
 2. Maja Barabasz        kl. VI
 3. Julia Sternal          kl. VI
 4. Magdalena Libionka    kl. VI

zajęła II miejsce w zawodach na szczeblu miejskim, kwalifikując się do udziału w zawodach powiatowych, na których zajęła V miejsce.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych J

 OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 

       04 października 2018 roku odbyły się rozgrywki sportowe w mini piłkę nożną dzieci urodzonych do roku 2005. Nasi piłkarze: Jakub Gardaś, Jan Kudzia, Bartłomiej Cwajna, Piotr Pryszcz, Kacper Legierski, Igor Harasiuk, Sebastian Micherda oraz Dawid Waligóra zajęli III miejsce. Roczniki starsze z klas VII-VIII rozegrały swoje mecze 09 października 2018 roku. Chłopaki: Błażej Kupczak, Dominik Łukańko, Mateusz Gołębiowski, Bartłomiej Wiewióra, Filip Legierski, Konrad Lach, Kacper Kuś oraz Filip Jarco po wyrównanej walce zajęli IV miejsce.

       27 września 2018 roku odbyły się eliminacje miejskie do powiatowych igrzysk dzieci oraz igrzysk młodzieży szkolnej w szachach drużynowych. W kategorii młodzieży nasi reprezentanci (Zofia Paneth, Aleksandra Kupczak, Mateusz Kumorek, Maksymilian Jagosz) zajęli III miejsce. Grupa młodsza w składzie Maja Barabasz, Magdalena Libionka, Piotr Pryszcz oraz Karol Kumorek zajęli II miejsce kwalifikując się do gry w zawodach powiatowych.

       18 września 2018 roku odbyły się pierwsze zawody sportowe w roku szkolnym 2018/2019 igrzysk dzieci i młodzieży szkolnej w biegach przełajowych. Drużyna dziewcząc w składzie: Łucja Kolanko, Patrycja Foryś, Alicja Pytko, Nikola Stokłosa, Martyna Pryszcz, Natalia Aleksiejuk oraz Zuzanna Habdas zdobyły III miejsce. Drużyna chłopców w składzie: Jan Kudzia, Jakub Jarosz, Kornel Mrowiec, Dawid Waligóra, Piotr Tomaszek oraz Maciej Dubas zajęli V miejsce rywalizując ze wszystkimi szkołami z miasta Żywca.

  

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

  

        09 marca 2018 roku w Oczkowie zostały rozegrane eliminacje powiatowe do rejonowych igrzysk dzieci w mini piłkę siatkową z rocznika 2005 i młodsi. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Filip Legierski, Konrad Lach, Kacper Kuś, Bartłomiej Wiewióra, Maksymilian Rus, Piotr Pryszcz, Jan Kudzia, Marcin Stanisz i Adrian Kastelik zajęła III miejsce rywalizując z zespołami z całego Żywca.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów   

   WIELKI SUKCES W TENISIE STOŁOWYM 

        03 marca 2018 roku na zawodach rejonowych w tenisie stołowym nasze chłopaki (Filip Legierski, Konrad Lach, Maksymilian Rus) zajęli III miejsce reprezentując szkołę w zawodach ¼ finałów wojewódzkich w Ligocie.

Serdecznie gratulujemy !!! 

   SUKCES W TENISIE STOŁOWYM

27 lutego 2018 roku na zawodach powiatowych w tenisie stołowym nasze chłopaki (Filip Legierski, Konrad Lach, Maksymilian Rus) zajęli I miejsce kwalifikując się tym samym na zawody ¼ finałów wojewódzkich, które odbędą się w najbliższym czasie w Ligocie.

ŻYCZYMY POWODZENIA           24 lutego 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Miasta Żywca w tenisie stołowym organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Udział w tych zawodach wziął Konrad Lach uczeń klasy VI, który zajął V miejsce oraz Maksymilian Rus, również z tej klasy, który zajął I miejsce w swojej kategorii.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów J     22 lutego 2018 roku w Gilowicach zostały rozegrane eliminacje miejskie do powiatowych igrzysk dzieci w piłkę ręczną z rocznika 2005 i młodsi. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Filip Legierski, Konrad Lach, Kacper Kuś, Bartłomiej Wiewióra, Maksymilian Rus, Piotr Pryszcz, Jan Kudzia, Karol Kumorek i Kornel Mrowiec zajęła IV miejsce rywalizując z zespołami z całego Żywca.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów JKOLEJNY SUKCES ŁUCJI

W dniach 17-18 luty 2018 roku w hali widowiskowo-sportowej w Imielinie odbył się międzynarodowy turniej w gimnastyce artystycznej – I Walentynkowy Turniej UKS Energia Imielin – z udziałem klubów z Polski, Czech, Słowacji, Szwajcarii, Węgier oraz Ukrainy. Turniej został rozegrany w 8 kategoriach wiekowych, przy udziale ponad 200 zawodniczek. Jedną z nich była uczennica naszej szkoły Łucja Kolanko, która w tym turnieju zajęła III miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów JWIELKI SUKCES ŁUCJI

Uczennica naszej szkoły Łucja Kolanko 27.01.2018 roku zajęła II miejsce w I Ogólnopolskim Turnieju Grup Rekreacyjnych „o Lśniącą Gwiazdę” w gimnastyce artystycznej.

Serdecznie Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.MINI PIŁKA SIATKOWA

Podczas eliminacji miejskich Igrzysk Dzieci w mini piłce siatkowej, które odbyły się 26.01.2018 roku reprezentacja chłopców w składzie: Filip Legierski, Konrad Lach, Kacper Kuś, Bartłomiej Wiewióra, Adrian Kastelik, Maksymilian Rus, Paweł Tomaszek, Piotr Pryszcz i Marcin Stanisz zajęła II miejsce, kwalifikując się do zawodów powiatowych. Gratulujemy i trzymamy kciuki w rywalizacji sportowej na powiatach.

         TENIS STOŁOWY

      Podczas eliminacji miejskich Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym grupa chłopców w składzie Maksymilian Rus, Konrad Lach i Filip Legierski zajęli I miejsce rywalizując z reprezentantami Szkół Podstawowych z całego Żywca. Gratulujemy i trzymamy kciuki w rywalizacji sportowej na powiatach.  ROZGRYWKI SPORTOWE

        W dniu 01.12.2017 roku nasza szkoła gościła reprezentację uczniów z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej z Bystrej. Uczniowie rywalizowali ze sobą w rozgrywkach sportowych w tenisie stołowym, piłce siatkowej oraz piłce nożnej.

 MISTRZOSTWA MIASTA ŻYWCA W TENISIE STOŁOWYM - 04.11.2017r.

 

       

          Uczeń naszej szkoły Maksymilian Rus w kategorii młodzicy zajął I miejsce.

 

 

WIELKIE GRATULACJE!!!

  

Igrzyska dzieci - zawody miejskie

 

Biegi przełajowe - 27.09.2017 

chłopcy IV miejsce

 

Sebastian Micherda

Jakub Jarosz

Jan Kudzia

Jakub Gardaś

Filip Legierski

Bartłomiej Wiewióra

 

Piłka nożna - 04.10.2017 

chłopcy IV miejsce

 

Filip Legierski

Konrad Lach

Bartłomiej Wiewióra

Jan Kudzia

Jakub Gardaś

Bartłomiej Cwajna

Kacper Legierski

Igor Harasiuk

Sebastian Micherda

 

Szachy drużynowe - 11.10.2017 

II miejsce drużynowo

 

Piotr Pryszcz

Karol Kumorek

Andrzej Szczotka

Zofia Paneth

 

Szachy drużynowe - zawody powiatowe - 25.10.2017 

III miejsce drużynowo

 

Piotr Pryszcz

Karol Kumorek

Andrzej Szczotka

Zofia Paneth

 

Igrzyska Młodzieży szkolnej - zawody miejskie

 

Szachy drużynowe 11.10.2017 

IV miejsce drużynowo

 

Aleksandra Kupczak

Mateusz Kumorek

Maksymilian Jarosz

Maja Barabasz

 

 OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 

MINI PIŁKA SIATKOWA


       W dniu 14 marca 2017 roku reprezentacja chłopców w składzie: Filip Jarco, Filip Legierski, Błażej Kupczak, Mateusz Gołębiowski, Szymon Pinisz, Kacper Kuś, Bartłomiej Wiewióra, Maksymilian Rus, Jakub Żydek i Konrad Lach wzięła udział w Eliminacjach Powiatowych do Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej. Na zawody przyjechało 11 zespołów z całego powiatu żywieckiego, a nasza drużyna zajęła II miejsce w swojej grupie. Chłopaki dzielnie walczyli pokonując gospodarzy (Rajcza) w pierwszym meczu. Drugi mecz niewielką przewagą punków w tie breaku przegrali ze szkołą z Pietrzykowic, która okazała się jedną z faworytów zawodów.

                     Naszym sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.           TENIS STOŁOWY

        Maksymilian Rus, Bartłomiej Wiewióra oraz Filip Legierski reprezentowali szkołę na zawodach powiatowych w tenisie stołowym chłopców szkół podstawowych. Chłopcy pokazali wielki charakter sportowca. Z ogromną determinacją walczyli o miejsce na podium i wywalczyli I miejsce, które gwarantuje im udział w zawodach rejonowych.

        7 marca 2017 roku w Ligocie odbyły się zawody rejonowe w tenisie stołowym. Nasi chłopcy Maksymilian Rus, Bartłomiej Wiewióra oraz Filip Legierski reprezentując naszą szkołę zajęli III miejsce w ¼ finałów wojewódzkich w tenisie stołowym. Na szczególne wyróżnienie oraz uznanie za wysiłek i trud zasługuje Maksymilian Rus, który swoim talentem, umiejętnościami i walką sportową doprowadził swoją drużynę do rywalizacji ze szkołami z całego rejonu bielskiego.

Serdecznie gratulujemy

i życzymy wielu sportowych sukcesów!

         MINI PIŁKA RĘCZNA

W dniu 23 lutego 2017 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Żywcu – Oczkowie odbyły się eliminacje miejskie do powiatowych zawodów  w mini piłkę ręczną. Reprezentacja chłopców naszej szkoły w składzie: Filip Jarco, Mateusz Gołębiewski, Błażej Kupczak, Filip Legierski, Maksymilian Rus, Konrad Lach, Jakub Żydek oraz Bartłomiej Wiewióra zajęła III miejsce walcząc sportowo ze szkołami z całego Żywca.

 MINI PIŁKA SIATKOWA

         03 lutego 2017 roku w Gimnazjum nr 1 w Żywcu odbyły się eliminacje miejskie do powiatowych igrzysk młodzieży szkolnej w mini piłce siatkowej. Reprezentacja chłopców naszej szkoły w składzie: Dominik Łukańko, Filip Jarco, Mateusz Gołębiewski, Błażej Kupczak, Filip Legierski, Maksymilian Rus, Konrad Lach, Kacper Kuś oraz Piotr Pryszcz zajęła II miejsce, kwalifikując się jednocześnie na uczestnictwo w zawodach na szczeblu powiatowym. W zawodach brały również udział dziewczęta (Aleksandra Kupczak, Karolina Maga, Gabriela Kozieł, Justyna Jasek, Patrycja Łukaszek, Małgorzata Bąk, Klaudia Kamińska, Martyna Pryszcz oraz Oliwia Jasińska) zajmując III miejsce.

 

GRATULACJE!TENIS STOŁOWY

W eliminacjach miejskich do powiatowych igrzysk młodzieży szkolnej w tenisie stołowym w kategorii chłopców I miejsce zajęli:

Maksymilian Rus

Filip Legierski

Bartłomiej Wiewióra

W kategorii dziewcząt  III miejsce  zajęły:

Martyna Pryszcz

Małgorzata BąkEliminacje miejskie do zawodów powiatowych Szkolnych Igrzysk Sportowych:

- Sztafetowe biegi przełajowe :

   Dziewczęta - III miejsce
         Chłopcy - III miejsce

 

- Piłka nożna:

 Chłopcy II miejsce
 

- Szachy drużynowe:

  Dziewczęta - II miejsce
       Chłopcy  - IV miejsce

 OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016         TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

         Weronika Widzyk, Martyna Dyczkowska i Natalia Maultz zajęły II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar MKS Żywiec, który odbył się 29 kwietnia 2016 roku w sali sportowej Zespołu Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Żywcu.

Serdecznie gratulujemy naszym sportowcom i życzymy dalszych sukcesów!CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

         26 kwietnia 2016 roku odbyły się eliminacje miejskie do powiatowych igrzysk młodzieży szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym. Po wielkich trudach i zmaganiach z przeciwnikami reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła 5 miejsce.

GRATULUJEMY!        Uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach na szczeblu powiatowym w piłce ręcznej – chłopcy i w piłce siatkowej – dziewczęta klasyfikując się na V miejscu wśród najlepszych szkół w powiecie żywieckim.

GRATULACJE!     19.02.2016 – Mecz mini piłki ręcznej SP5 – SP6

         Mimo, iż trwają ferie uczniowie nie marnują czasu. Po feriach reprezentanci naszej szkoły wezmą  udział w turnieju powiatowym w mini piłce ręcznej  w Łodygowicach. Aby dobrze przygotować się do reprezentowania miasta Żywiec w dniu 19.02.2016 spotkaliśmy się z drużyną dziewcząt z Szkoły Podstawowej nr 5 (dziewczyny również jadą na zawody powiatowe ). Mecz był pełen ciekawych i zaskakujących akcji a zdobywane bramki dawały wiele radości. Doskonaliliśmy umiejętności techniczne i taktyczne.

Życzymy sobie nawzajem powodzenia w zawodach powiatowych.       MINI PIŁKA SIATKOWA

         W dniu 18 stycznia 2016 roku w Gimnazjum nr 1 w Żywcu odbyły się eliminacje miejskie do powiatowych igrzysk młodzieży szkolnej w mini piłce siatkowej. Reprezentacja chłopców w składzie: Adrian Rypień, Jeremiasz Kamiński, Simon Micherda, Daniel Fluder, Dominik Łukańko, Filip Jarco, Mateusz Gołębiewski, Filip Legierski, Maksymilian Rus oraz Konrad Lach zajęła III miejsce. Dziewczęta naszej szkoły w składzie: Weronika Widzyk, Martyna Dyczkowska, Aleksandra Jeziorska, Natalia Maultz, Wiktoria Olszowska, Aleksandra Kupczak, Gabriela Kozieł, Karolina Maga, Małgorzata Bąk oraz Klaudia Kamińska zajęły I miejsce rywalizując ze wszystkimi szkołami w mieście. Najlepsza drużyna w mieście Żywiec w mini piłkę siatkową - dziewczęta Szkoły Podstawowej nr 6 w Żywcu obecnie przygotowuje się do zawodów powiatowych, aby uzyskać jak najlepszy wynik współzawodnicząc ze szkołami całego powiatu.

Gratulacje!Szachy – Jeleśnia 12.11.2015

12 listopada 2015 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Jeleśni odbyły się powiatowe zawody w szachach. Spośród wielu zespołów z całego powiatu żywieckiego nasze dziewczęta z klasy V - Zofia Paneth i Aleksandra Kupczak zajęły III miejsce. Do zakwalifikowania się na zawody rejonowe zabrakło zaledwie jednego punktu. Trzymamy mocno kciuki, żeby w przyszłym roku nasze zawodniczki zasiliły grupę zwycięzców i reprezentowały szkołę na zawodach rejonowych.

Gratulujemy!Tenis stołowy

Podczas eliminacji do zawodów powiatowych w tenisa stołowego, które odbyły się 13 listopada 2015 roku reprezentacja dziewcząt w składzie: Aleksandra Jeziorska, Martyna Dyczkowska i Małgorzata Bąk zajęły III miejsce w rywalizacji drużynowej oraz reprezentacja chłopców w składzie: Maksymilian Rus, Simon Micherda i Jeremiasz Kamiński zajęli IV miejsce w rywalizacji drużynowej. Na szczególną pochwałę i wyróżnienie zasługuje Maksymilian Rus uczeń klasy IV, który w rywalizacji indywidualnej zajął II miejsce po wyrównanej walce z uczniem klasy VI innej szkoły.

GRATULACJE!Eliminacje miejskie do zawodów powiatowych

     Sztafetowe biegi przełajowe – Żywiec Park Miejski 06.10.2015

·         Dziewczęta – IV miejsce

- Weronika Widzyk

- Agnieszka Gąsiorek

- Martyna Dyczkowska

- Aleksandra Jeziorska

- Aleksandra Kupczak

- Gabriela Kozieł

 

·         Chłopcy – IV miejsce

- Adrian Rypień

- Jeremiasz Kamiński

- Filip Jarco

- Mateusz Gołębiewski

- Filip Legierski

- Maksymilian Rus

Mini piłka nożna – Żywiec Sporysz Orlik 21.10.2015

·         Chłopcy – VI miejsce

- Adrian Rypień

- Jeremiasz Kamiński

- Simon Micherda

- Jan Kudzia

- Bartłomiej Wiewióra

- Błażej Kupczak

Szachy – Żywiec 05.11.2015

·         Dziewczęta – I miejsce

- Zofia Paneth

- Aleksandra Kupczak

 

·         Chłopcy – IV miejsce

- Karol Kumorek

- Szymon Pinisz

 

Pierwsza edycja Pływackiej Ligi Szkolnej – Żywiec Pływalnia Miejska 26.10.2015

·         Dziewczęta – 50 metrów kraulem – udział

- Laura Kolanko

·         Chłopcy – 50 metrów kraulem – udział

- Jan Kudzia

- Karol Kumorek

- Dawid Binda

 OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015 

 ZAWODY POWIATOWE W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM 

BIELSKO - BIAŁA WAPIENICA 7.05.2015 

Drużyna chłopców zajęła VI miejsce

 ELIMINACJE MIEJSKIE DO POWIATOWYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY - ŻYWIEC 27.04.2015

       II miejsce chłopcy:

Krzysztof Widzyk

Szymon Pyjas

Dawid Kamiński

Jeremiasz Kamiński

Adrian Rypień

Filip Jarco 

Eliminacje miejskie do zawodów powiatowych Szkolnych Igrzysk Sportowych

w mini piłce siatkowej

Dziewczęta – II miejsce

Martyna Czniecka
Martyna Stasica
Zofia Kumorek
Klaudia Maultz
Amelia Kastelik
Weronika Widzyk
Aleksandra Jeziorska
Martyna Dyczkowska
Karolina Maga
Natalia Maultz
Aleksandra Kupczak

Chłopcy – I miejsce

Szymon Pyjas
Krzysztof Widzyk
Jakub Kos
Dawid Kamiński
Marcin Janoszek
Adrian Rypień
Jeremiasz Kamiński
Dominik Łukańko
Filip Jarco
Mateusz Gołębiowski

W zawodach powiatowych drużyna chłopców zajęła III miejsce.

 ELIMINACJE MIEJSKIE DO POWIATOWYCH

SZKOLNYCH IGRZYSK SPORTOWYCH W TENISIE STOŁOWYM

II miejsce drużynowo:

 Maksymilian Rus

Krzysztof Widzyk

 Jakub KosZAWODY SPORTOWE

Sztafetowe biegi przełajowe – eliminacje miejskie do zawodów powiatowych.

Dziewczyny – IV miejsce

 Martyna Czaniecka

 Klaudia Maultz

 Weronika Widzyk

 Agnieszka Gąsiorek

 Klaudia Kamińska

 Gabriela Kozioł

Chłopcy – V miejsce

  Krzysztof Widzyk

  Szymon Pyjas

  Adrian Rypień

  Dawid Kamiński

  Jeremiasz Kamiński

  Filip Jarco

Piłka nożna eliminacje miejskie do zawodów powiatowych.

Chłopcy – III miejsce

 Szymon Pyjas

  Krzysztof Widzyk

  Filip Jarco

  Adrian Rypień

  Marcin Janoszek

  Dominik Łukańko

 Jeremiasz Kamiński

  Jakub Kos

1. 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 ZAWODY SPORTOWE

Mini piłka siatkowa-Mistrzostwa m. Żywiec - 21.02.2014r.

Dziewczęta –III miejsce

Paulina Czaniecka

Natalia Duś

Weronika Kamińska

Kamila Łukańko

Marlena Stokłosa

Karolina Binda

Martyna Czaniecka

Klaudia Maultz

 

Chłopcy – IV miejsce Mistrzostwa m. Żywca 

Krzysztof Widzyk

Jakub Kos

Szymon Pyjas

Dawid Kamiński

Piotr Stokłosa

Marceli Matuszczak

Mateusz  Biegun

Tomasz Zoń 

Jeremiasz Kamiński

 

Czwórbój – Mistrzostwa m. Żywca - 15.04.2014r.

V miejsce

Paulina Czaniecka

Weronika Kamińska

Joanna Furtak

Kamila Łukanko

Klaudia Maultz

 Zawody sportowe 

Sztafetowe biegi przełajowe – Mistrzostwa m. Żywca eliminacje do zawodów powiatowych
 

Dziewczęta - III miejsce
Weronika Widzyk
Klaudia Maultz
Martyna Czaniecka
Paulina Czaniecka
Weronika Kamińska
Kamila Łukańko

Chłopcy - V miejsce
Adrian Rypień
Krzysztof Widzyk
Szymon Pyjas
Mateusz Biegun
Marceli Matuszczak
Piotr Stokłosa

 

Piłka nożna – Mistrzostwa m. Żywca eliminacje do zawodów powiatowych
 

Chłopcy V miejsce
Krzysztof Widzyk
Szymon Pyjas
Mateusz Biegun
Jakub Kos
Adrian Rypień
Filip Legierski
Tomasz Zoń

 

Tenis stołowy – Mistrzostwa m. Żywca eliminacje do zawodów powiatowych
 

Chłopcy VI miejsce
Krzysztof Widzyk
Szymon Pyjas
Matusz Biegun 

 

 

 OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

z Eliminacji Miejskich do Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej

w mini piłce siatkowej - 17.01.2013r.

  

DZIEWCZĘTA:

I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 8

III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 6

IV miejsce - Szkoła Podstawowa nr 9

 

CHŁOPCY:

I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 5

II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 8

III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1

IV miejsce - Szkoła Podstawowa nr 6

V miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3

VI miejsce - Szkoła Podstawowa nr 9

 

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

z Eliminacji Miejskich do Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej

w tenisie stołowym - 13.11.2012r.

  

DZIEWCZĘTA:

I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 8

II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1

III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 5

IV miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4

 

CHŁOPCY:

I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3

II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 5

III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 6

IV miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1

V miejsce - Szkoła Podstawowa nr 8

VI miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4

 

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

z Eliminacji Miejskich do Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej

w mini piłce nożnej - 27.09.2012

   

CHŁOPCY:

I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 5

II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1

III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 6

IV miejsce - Szkoła Podstawowa nr 9

v miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3

VI miejsce - Szkoła Podstawowa nr 8

VII miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4

 

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

z Eliminacji Miejskich do Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej

w biegach przełajowych - 19.09.2012r.

    

DZIEWCZĘTA:

I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 8

III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 6

IV miejsce - Szkoła Podstawowa nr 5

 

CHŁOPCY:

I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 5

II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 6

III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1

IV miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4

V miejsce - Szkoła Podstawowa nr 5

VI miejsce - Szkoła Podstawowa nr 8

 

 

  

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

L.p.

DYSCYPLINA

DATA

MIEJSCE

PROWADZĄCY

1.

Sztafetowe biegi przełajowe

27.09.2011 r.

IV miejsce chłopcy

Dorota Jurasz

2.

Mini piłka nożna

 

V miejsce chłopcy

Karolina Lipińska

3.

Mistrzostwa miasta Żywca

Szachy

28.10.2011 r.

I m-ce dziewczęta

(Katarzyna Rybarska, Marta Paneth)

Dorota Jurasz

4.

Mistrzostwa Powiatu Żywieckiego

Szachy

18.11.2011 r.

III m-ce dziewczęta

(Katarzyna Rybarska, Marta Paneth)

Dorota Jurasz

5.

Mini piłka siatkowa

11.01.2012 r.

IV m-ce chłopcy

Dorota Jurasz

6.

Czwórbój LA

19.04.2012 r.

III m-ce chłopcy

Dorota Jurasz

7.

Piłka plażowa

28.05.2012 r.

III m-ce dziewczęta

III m-ce chłopcy

Karolina Lipińska

TURNIEJ SZACHOWY

         Na terenie miasta Żywca 28.10.2011 r. odbył się turniej szachowy w kategorii dziewcząt. Uczennice klasy VI - Marta Paneth i Katarzyna Rybarska reprezentowały naszą szkołę i zajęły I miejsce. W dniu 18.11.2011 r. uczennice naszej szkoły Marta Paneth i Katarzyna Rybarska reprezentowały miasto Żywiec w zawodach powiatowych w szachach. Zawody rozgrywane były w Jeleśni. Uczennice zajęły III miejsce. Do turnieju uczennice przygotowała mgr Dorota Jurasz.

 


 

OSIĄGNIĘCIA   SPORTOWE W  ROKU  SZKOLNYM  2010 / 2011

 

 L.P

 DYSCYPLINA

 DATA

 ZAWODNICY

 PROWADZĄCY

 MIEJSCE

 1.

 Mini  PIŁKA  NOŻNA

 21.09.2010

 PAWEŁ  JAKUBIEC

PIOTR  TALIK

MICHAŁ  TALIK

ARKADIUSZ  PERNAL

ADRIAN  PERNAL

MICHAŁ  RODAK

KRZYSZTOF  GARDAŚ

ŁUKASZ  STOKŁOSA

 

 

 

 mgr  DOROTA JURASZ

 

 

 

 IV MIEJSCE

W  MIEJSKICH IGRZYSKACH  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ

 

 2.

 SZTAFETOWE  BIEGI  PRZEŁAJOWE dz.

 

 29.09.2010

 WIOLETTA  ŚWIERKOSZ

JUSTYNA   ŻYDEK

KLAUDIA  BĄK

WERONIKA  BASTA

WERONIKA  KAMIŃSKA

KINGA  WIDZYK

 

 

 mgr  DOROTA JURASZ

 

 

IV MIEJSCE

W  MIEJSKICH IGRZYSKACH  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ

 

 3.

 SZTAFETOWE  BIEGI  PRZEŁAJOWE  chł.

 29.09.2010

 

 

 

 

05.10.2010

MICHAŁ  TALIK

PIOTR   TALIK

ADRIAN  PERNAL

ARKADIUSZ  PERNAL

KRZYSZTOF  GARDAŚ

PAWEŁ  JAKUBIEC

 

 

mgr  DOROTA  JURASZ

 I  MIEJSCE

W  MIEJSKICH IGRZYSKACH  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ  -  kwalifikacje  do  powiatu

 VI  MIEJSCE

W  POWIATOWYCH  IGRZYSKACH MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ

 

4.

 

 SZACHY

 26.10.2010

KATARZYNA RYBARSKA

MARTA  PANETH

 

 

mgr RENATA  KŁUSAK

 II MIEJSCE

W  MIEJSKICH IGRZYSKACH  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ

 

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 6 Przedszkole Nr 12 im. J. Korczaka w Żywcu
  ul. Moszczanicka 26, 34-300 Żywiec
 • 33 865 21 97

Galeria zdjęć